![Bunları biliyor muydunuz?](https://www.aydinkenthaber.com/images/haberler/IMG_20210302_130637_3.jpg)
Abone ol
Hanımlar bu hepimizi ilgilendiren bir bilgi bende bunu öğrendim ve sizlerle paylaşmak istiyorum. Her kapıya aynı işlem uygulanmaz. Nasıl bir temizlik yapılacak kısaca anlatıcam. LAKE KAPI TEMiZLİĞİ: Ilık su içerisine sirke dökerek mikrofiber bez ile silin ve kurulamayı unutmayın.PİMAPEN KAPI TEMiZLİĞİ: Süngerin sert tarafına şampuan dökerek ovalayıp nemli bir bezle durulayıp kurulayın.ÇELİK KAPI TEMiZLİĞİ: Ilık su içerisine az miktarda sıvı arapsabunu döküp silin ve kurulamayı unutmayın.AMERİKAN KAPI TEMiZLİĞİ: Beyaz sabunu ılık suya rendeleyin ve bu su ile silin.
Yorum Yazın